HİZMETLERİMİZ

Yuvam Elektrik, endüstriyel elektrik sektöründe faaliyet gösteren, 200'den fazla marka ve yaklaşık 60,000 stok kaleminden oluşan ürün yelpazesi ile bölge de lider şirketler arasında gösterilmektedir.

Şirketimiz 1975 yılından beri birçok değerli markaların bayiliklerini yapmaktadır. Bunlardan biri dünyanın en büyük endüstriyel cihaz üreticisi olan SIEMENS ile 1986 yılından beri devam eden bayiliğimizdir.

 

Bayiliklerimiz, SIEMENS, ÖZNUR KABLO, REÇBER KABLO, LAMPTIME, SEVAL KABLO, KLEMSAN, ENTES, TENSE, EAE, SİGMA ve daha birçok değerli markadan oluşmaktadır.

 

Şirketimiz geniş tabanlı satış ağı ve deneyimli personel kadrosuyla en iyi hizmet anlayışı, hızlı teslimat, güvenilir fiyat ve en önemlisi kaliteye verdiğimiz önem ile bölge de liderliğini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Şirket merkezimiz Malatya da olup, 1200m2 Merkez Mağazamız 1000m2 Depo, Genpark Jeneratör Showroom ve Organize bölgesinde yer alan 7000m2 lik üretim tesisimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

 

1975 Yılında kurulduğundan itibaren her dönemde daha da büyüyerek hedeflerimize yeni sınırlar çiziyoruz ;

 

1986 Yılında bayilik ağımızı genişleterek,

2009 Yılında Doğu ve Güneydoğu Bölge Jeneratör Satış ve Bakım şirketimizi kurarak,

2012 Yılında Taahhüt şirketimiz ile ülkemizin yeni yapılarına ortak olarak,

2017 Yılında Organize bölgesine, 7000m2 lik ilk üretim tesisimizi inşa ederek,

2018 Yılında ise teknolojik altyapı çalışmalarını tamamlayıp, profesyonel satış anlayışını alt şirketlerimiz ile bütünleştirerek,

 

Siz değerli müşterilerimize her alanda en iyi hizmeti vermek için çabalıyor ve bununla gurur duyuyoruz.