KURUMSAL

YUVAM ELEKTRİK
 
Yuvam Elektrik, İhsan GÜLDAŞ tarafından 1975 yılında kurulmuştur.Belli bir süre şahıs firma olarak devam ettikten sonra 1986 yılında Limited Şirket haline gelen Yuvam Elektrik uzunca bir süredir tecrübeli kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.
 
Uzun zamandır elektrik piyasasında bulunan Yuvam Elektrik, alanında sayılı şirketlerden biri olmuştur.Sattığı ürünlerde kaliteyi sizlere sunarken ,yaptığı elektrik alt yapıları ve projeler ile kaliteyi güvenlik ile birleştirerek sizleri memnun etmeyi amaçlamaktadır.
 
Kazandığı tecrübe ile güvenliği ve kaliteyi sizlere sunmaya devam edecektir.
 
 
GENPARK JENERATÖR
 
Hakan GÜLDAŞ ve Ahmet GÜLDAŞ tarafından 2009 Yılında yenilikçi hizmet anlayışını daha da büyüterek Jeneratör sektöründe şuan bölge de lider konumda olan GENPARK JENERATÖR firması kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu, Kaliteli ürünleri, Satış sonrası hizmetleri ve "Yerli Üretim & Milli Kazanç" kültürü ile bölge de kesintisiz enerjinin temelleri de atılmış oldu.
 
Satış Sonrası Bakım, Mobil Jeneratör Araç Filosu ve Proje Hizmetleri ile Türkiye'nin her yerinde hizmet vermeye devam ediyor.
 
 
CONACX PANO
 
İlk üretim tesisimiz olan Conacx Pano Fabrikası, 2017 Yılında Malatya da kurulmuştur. 7000m2 Alana sahip üretim tesisimiz ile Elektrik panoları, Yangın Dolapları , Rack Kabin ve Jeneratör Kabinleri üretimine başlanmıştır. Malatya 1.Org. San. Bölgesinde kurulan fabrikamız ile hem Malatya'da hem de bölge de ihtiyaç duyulan uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin satışı ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
 
 
 
1975 Yılında kurulduğundan itibaren her dönemde daha da büyüyerek hedeflerimize yeni sınırlar çiziyoruz ;

1986 Yılında bayilik ağımızı genişleterek,

2009 Yılında Doğu ve Güneydoğu Bölge Jeneratör Satış ve Bakım şirketimizi kurarak,

2012 Yılında Taahhüt şirketimiz ile ülkemizin yeni yapılarına ortak olarak,

2017 Yılında Organize bölgesine, 7000m2 lik ilk üretim tesisimizi inşa ederek,

2018 Yılında ise teknolojik altyapı çalışmalarını tamamlayıp, profesyonel satış anlayışını alt şirketlerimiz ile bütünleştirerek,

 

Siz değerli müşterilerimize her alanda en iyi hizmeti vermek için çabalıyor ve bununla gurur duyuyoruz.